Świat drewnianych zabawek i nie tylko

https://naanaawood.pl/wyprawka-malucha/ 

Kapitalne produkty z bambusa dla najmłodszychdzieci o których prawdopodobnie nie wiedziałeś 

Bambus to nie tylko materiał konstrukcyjny czy też ozdobny, ale również produkuje się z niego włókna. Owe włókna służą między innymi do wytwarzania bardzo wygodnych kocyków i chłonnych ręczników dla dzieci.  

Bambusowe: ręcznik oraz kocyk doskonałe na wyprawkę dla malucha 

Wyprawka dla malucha powinna zawierać towary najwyższej jakości i nader dobrze byłoby, gdyby były to towary naturalne. Kocyki oraz ręczniki z włókien bambusowych są nader odpowiednim wyborem. 

Wybór właściwych zabawek z drewna dla naszych pociech

Dobór odpowiednich zabawek z drewna dla małych dzieci może być ciężkim zadaniem. Na rynku jest taki natłok różnorakich typów zabawek z drewna, że może być niełatwo ustalić, które z nich są najlepsze dla twojej pociechy. 

Winieneś spawdzić, czy nabywana zabawka drewniana nie jest wyprodukowna również trujących półfabrykatów. Nie chcesz kupować czegoś, co mogłoby potencjalnie zaszkodzić twojej pociesze.  

Warto zadbać o to, by zabawka posiadała jakąś wartość kształcącą. Może to obejmować naukę kolorów, kształtów, liter i cyfr, a również bardziej złożone zadania, takie jak liczenie jakiś elementów lub odczytywanie godziny na analogowej tarczy zegara. 

No i oczywiście istotne jest, aby dziecko naprawdę lubiło bawić się tą zabawką!

Typy drewnianych zabawek

Zabawki z drewna to świetny sposób na zapoznanie pociech ze światem sztuki i kreatywności. Gwarantują również bezpieczne i zdrowe środowisko.

Aktualnie na rynku dostępna jest szeroka gama drewnianych zabawek. Od lalek, samochodów, pociągów oraz puzzli po klocki, kukiełki i kuchnie i warsztaty do zabawy. 

Zabawki z drewna mają rozmaite kształty i rozmiary i różny poziom złożoności.

Typy zabawek drewnianych to między innymi: 

  • Klocki: są świetne dla dzieci, które chcą odkrywać swiat w czynny sposób. 
  • Zabawki do ciągnięcia: mogą to być drewniane autka albo pociągi z drewna 
  • Zabawki naśladujące sprzęty dorosłych: warsztaty,kuchnie, narzędzia do majsterkowania 
  • Puzzle: Puzzle zapewniają pierwszorzędną zabawę a jednocześnie wspomagają rozwój dziecka 
  • Marionetki, kukiełki 

Drewniane tablice manipulacyjne 

Drewno jest znakomitym surowcem do budowy zabawek edukacyjnych oraz rehabilitacyjnych. Jest miłe i ciepłe . Do tego typu zabawek należą tablice manipulacyjne z drewna. Służą one do zabawy, ale również celom rozwojowym dziecka. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.